top of page

GIMME FIVE

Ana faaliyet alanlarımız doğrultusunda ülkemizde fitness&yoga sektörünün gelişip büyümesi misyonuyla yola çıkarken,  kaliteden  ödün vermeden vizyoner, geliştirici, yenilikçi ve güvenilir müfredat üreterek öncelikle ülkemizde daha sonra dünya düzeyinde bir kalite standartı oluşturmak öncelikli vizyonumuzdur.

Akademik formatımız ve müfredatımız Hamak disiplini konusunda tam donanımlı, kendinden emin ve yetkin eğitmenler yetiştirmek amacıyla, 2013 yılında Türkiye'yi Hamak disiplini ile tanıştırmış olan Mine Melek tarafından tasarlanmıştır.

Hakkımızda: Liste
9C4A7FBE-4CC5-45B1-8F33-20B554F9E7FC.PNG
9C4A7FBE-4CC5-45B1-8F33-20B554F9E7FC.PNG

HİKAYEMİZ

GEÇMİŞİ GELECEĞE BAĞLAYAN KÖPRÜ...

KURUCUMUZ

MINEMELEK

AKADEMİMİZ

BİRLİKTE ÖĞRENELİM.

ACME
DIJITAL AKADEMI

YOLCULUĞUNUZ BOYUNCA HEP BİRLİKTEYİZ.

EĞİTMEN KADROMUZ

MASTER TRAINER
&
EXPERT TRAINER

İŞ BİRLİKLERİ

Ana faaliyet alanları doğrultusunda en deneyimli ve donanımlı kuruluş olarak iş partnerlerimizin de desteği ile ülkemizde hamak disiplini aracılığıyla dönüşüme, gelişime ve bilginin aktarılmasına katkıda bulunmaya devam ediyoruz. 

Air Arts Academy, oluşturduğu eğitim müfredatı, programları ve etkinlikleri ile kurumların hem çalışanlarına hem de üyelerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına yardımcı olur. İş partnerliğimiz ile Air Arts eğitim stüdyosu haline gelebilir, eğitimler düzenleyebilir, gelir elde edebilir ve açılış, sunum, organizasyon vb… alanlarda faaliyetlerinizi daha zengin hale getirebilirsiniz. Projeleriniz, sorularınız ve talepleriniz için bize info@airartsacademy.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page