top of page

HAMMOCKYOGA’DA YAŞ SINIRI VAR MI?

AirArtsHammockYoga , en önemli iki prensibi olan güvenlik ve eğlenceyle sporseverlere sayısız zihinsel ve fiziksel yararlar sunuyor.YAŞ SINIRI VAR MI?


AirArtsJunior programıyla 5 yaşından itibaren farklı programlarla çeşitli yaş gruplarına eğitim verebiliyoruz. Yere yakın olan ve akrobatik hareketlerin bulunmadığı AirArts RestorativeYoga Therapy’nin sakinleştirici ve dinginleştirici etkisiyle de 77 yaşında dahi olsa eğitim verebiliriz. İleri yaşlara, bedensel kısıtlamaları ve sakatlıkları olan kişilere de bu sporun Restorative programı ile yardımcı olabiliyoruz. 7’den 77’ye herkese hitap eden HammockYoga’yı belirli sağlık sorunları olmayan herkes deneyimleyebilir.

HammockYoga için sadece bir antrenman demek aslında yeterli değil. Hamak sayesinde içsel dengenizi sağlayabiliyor, denediğiniz hareketler sayesinde engelleri aştığınızı fark edebiliyor, her şeye daha iyi odaklanmayı başarabiliyorsunuz. Kısacası hem mental gücünüzü hem de fiziksel gücünüzü ipek hamaklar sayesinde kazanmış oluyorsunuz.

46 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page