top of page

Air Arts Silk Hammock
İpek Hamak Seti Özel Renkler

 

AirArts hamağı, şu ana kadar yapılmış en becerikli egzersiz ve en erişilebilir hava yoga aparatıdır. Profesyonel olarak kurulduktan sonra hamağınız sizi güven içinde tutacaktır.​ AIR ARTS HAMAK Seti Malzeme bileşenleri;

  • ABD menşeli %60 İpek  %40 lycra ve sentetikten oluşan özel hava alan ve aşağı esneme kabiliyeti olmayan Silk - İpek HammockYoga kumaşıdır.  Naylon paraşüt kumaşı değildir. 

  • Papatya zinciri - Sıkma halkaları - Çelik karabina

  • %100 Pamuk ham bez hamak çantası

  • Hamak kurulum & bakım manueli - Hamak kurulum video içeriği

AirArts Orjinal İpek Hammock seti güncel fiyat 8750 TL

 AirArtsAcademy Eğitmenlerine özel indirimli 7500 TL 

Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya ait olup ücrete dahil değildir.

A09F1A1B-6886-436A-8972-063E9FF4021B.PNG

 

AirArts® Hamak seti, hava yoganızı etkili bir şekilde uygulamak için ihtiyacınız olan her şeyi içermektedir. Unutulmaması gereken hamağın 450-500 kg. taşıyabileceğini söylememizin sebebi ise tavan özellikleriyle alakalıdır.AirArts tavanınızı nasıl donatacağınıza ilişkin talimatlar sağlamaz. Tavan mukavemeti için lisanslı bir uzmana/mühendise danışmanızı öneririz. 10 -12 lik çelik dübeller hamağı asmanız için yeterli olabilecek şekilde ağırlık taşımaktadır. ( boks torbalarının asıldığı aparatlar ) Hamak setinizle beraber gönderdiğimiz hamak kurulum - bakım manueli ve video içeriği ile en rahat ve güvenli şekilde hamağınızı kurabileceksiniz.

bottom of page