top of page
Etkinlik Bilgileri: Events

Air Arts EVENT / ONLINE

Özel Kapalı Grup -1 gün 9 saat

Air Arts EVENT / ONLINE
Air Arts EVENT / ONLINE

Saat ve Yer

24 Nis 2021 10:00 – 19:00

ZOOM Platformu

Eğitim bilgileri & ücreti

Değerli öğrencilerim aynı zamanda meslektaşlarım; 

2013'de hamak disiplini ile ilk defa AntiGravity markası sayesinde tanışarak ilk temel eğitimimi aldıktan sonra 1 hamakla evime döndüğümde, geleceğe dair birçoğumuzun hayatında böylesi dokunuşlar yapacağına dair hiç bir fikrim yoktu.

7 yıl önceki spor sektörümüz ile bugünkü spor sektörümüz arasındaki fark, mesleki yaşamımın şu ana kadar ki en önemli eserlerinden biri oldu. En yenilikçi fitness trendlerinden biri olan Hamak ile egzersiz disiplini spor sektörümüzdeki yerini alarak hızla büyüdü. Bu dönemde biz AGF markası ile büyüdük, AGF markası da bizimle büyüdü… Ülkemizde bu markayı hep birlikte AGF Turkey ailesi olarak büyüttük. Bu sonuca büyük ölçüde ulaştığımıza inanıyorum. Ortada bir başarı varsa bu benim değil, hepimizin sayesinde oldu.

Başarılar yanında karşılaşılan tüm zorlukları aşmanın yolu ise, muazzam miktarda işbirliği ve empati gerektiren bir çabadır. 6 yılı aşkın bir süredir hamak uzmanlığına dair AGF eğitmeni yetiştirdim. Bu çalışma sürecinde lisanslı eğitim stüdyoları ile zaman zaman keyifli, zaman zaman da sıkıntılı anları birlikte paylaştık. AGF markasının gelişimindeki bazı zorluklara birlikte göğüs gerdik ve bu zorlukları birbirimize destek olarak başarılı bir şekilde aştık.

Eğitimlerimde ve sonrasında en başından beri hedefim, bir aile ortamında çalışmalarımızı gerçekleştirirken eğitmenlerimizin yaptıkları işten zevk almalarını ve başarılardan birlikte gurur duymalarını sağlamak oldu. Bu eğitim birçoğunuz için ilk eğitmenlik deneyiminizi yaşadığınız bir yer oldu.

2013’te tanıştığım hamak disiplinini 2014 yılında Amerika menşeli AG markasıyla, aynı zamanda kurucusu olduğum AG TURKEY ile ülkeme taşıdım; ancak sizlerin de bildiği üzere 2021 yılı itibariyle AG markası ile ilişiğimi bitirdim ve bu sebeple Türkiye’de bu kurum ve eğitim faaliyeti de son buldu. Bu süreç sonrası öncelikle ülkeme kazandırmak istediğim proje üzerine çalışmaya başladım. Nihayetinde kurucusu olduğum Air Arts Academy ile hamak disiplinine dair geliştirdiğim ekol ile eğitimlerimi ve faaliyetlerimi başlatarak kaldığım yerden devam etmekteyim.

Tabiki hepimiz birer AG eğitmeniyiz ve bu her zaman baki kalacaktır; ama hamak disiplininde AG Turkey eğitimleri son bulduğu için, maalesef kendini geliştirmek isteyen eğitmenlere bu marka adı altında eğitim vermem mümkün olmadığından Air Arts Academy ile eğitimlerimize devam edeceğiz. Öncelikle ülkeme kazandırmak istediğim bu eğitim modelinde hamak disiplinine dair geliştirdiğim yenilikler oldu. Bu sebeple temel eğitim sistemini bir günlük (9 saat) akreditasyon eğitimi ile sizlere aktarmak isterim. Bu akreditasyonun ardından sizler de eğitimlerinize Air Arts Academy ile devam edebilirsiniz. Bu akreditasyon, hamak uzmanlığına dair içeriği geliştirilmiş eğitim modülleri ile kendini geliştirmek, pratiğinde uzmanlaşmak ve teoride bilginin genişlemiş haliyle yol almak isteyen tüm AG eğitmenlerine açıktır.

Hava sanatları akademisi zihin, beden ve ruh bütünlüğü gerektiren fitness ve yoga alanlarında sizin partnerinizdir. Bu çatı standart bir eğitimden daha fazlasıyla; sürekli ve geliştirici eğitmen programları, workshop, festival, inziva kampları ile bugün ve gelecekte yolculuğunuz boyunca sizinle olacaktır. 

​​

İstanbul,Ankara,Mersin,Antalya,İzmir illerinde gerçekleşecek olan bu Event’in ilk ayağı 24 NİSAN İstanbul'da gerçekleşecektir.

Diğer iller için güncel eğitim takviminde ki varolan eğitim tarihinden bir gün önceye açılacaktır. 

Eğitim içeriği;

- AAA Method 

- Havada İpeklerin Tarihi

- Havada Yoganın Tarihi

- Temel Anatomi 

- AA Hamak Prensipleri

- Öğretme, Öğrenme Becerileri ve Destek Yöntemleri

- Hamak Boyu Pozisyonları

- Hamak Kullanım Yöntemleri

- Bir Dersin İçeriği Sekans oluşturma

- Hareketin Anatomisi / Order

- Personal Training ile kişiselleştirilmiş hamak teknikleri

- Nefes-Meditasyon-Dinlenme

- Özgün,Etkin ve Donanımlı Eğitmenlik

Eğitim bilgileri;

Eğitim tarihi; 24 NİSAN

Saat 10.00-19:00

Eğitim bedeli : 380₺ 

Eğitim yeri; MAMACADEMY / İSTANBUL

Açık adres ; Fulya BJK Süleyman Seba Kompleksi, Dikilitaş mh. Hakkı Yeten cd. N:10-D, 34349 Beşiktaş

İletişim no ; 0212 669 0209/ 0539 524 5475

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page