top of page
Etkinlik Bilgileri: Events

İZMİR /AAH_1

Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi MODUL 1

Saat ve Yer

11 Haz 2021 10:00 – 12 Haz 2021 19:00

SELFFIT STUDIO, Sahilevleri, Gürler Cd. No:230, 35320 Narlıdere/İzmir, Türkiye

Eğitim bilgileri & ücreti

AIR ARTS HAMMOCK_MODUL 1

Hamak disiplinine ilk giriş eğitimi; herkese açık olup sonraki tüm eğitim programları için temeldir. AA Metod Hamak disiplini ile ilgili genel bilgileri, yerçekimsizlik ilkelerini, destek yöntemlerini, sağlık hususlarını, hamak kurulumu,bakımı , 1.kademe hamak eğitmenlik giriş bilgilerini, ve güvenli şekilde yapılacak olan temel sekansı içermektedir. Bu eğitim , hem hevesli fitness,pilates,yoga vb… eğitmenlerine, hem hamak disiplinin de eğitmenlik yolunda ilerlemek isteyenlere hem de kendi pratiğinde gelişmek isteyen tüm hamak severlere hitap etmektedir.

Eğitim içeriği;

- AAA Metod

- Havada İpeklerin Tarihi

- Havada Yoganın Tarihi

- Anatomiye Giriş

- AA Hamak Prensipleri

- Öğretme, Öğrenme Becerileri ve Destek Yöntemleri

- AA Hamak Özellikleri

- Oda Kurulumu ve Bakım

- AA Metod Hamak disiplini ve özel yararları

- Önemli Sağlık Hususları

- Hamak Boyu Pozisyonları

- Hamak Kullanım Yöntemleri

- AA_H 1 Order

- Nefes-Meditasyon-Dinlenme

- Özgün,Etkin ve Donanımlı Eğitmenlik

Eğitim bilgileri;

Eğitim tarihi; 11-12 HAZİRAN

Süre  2 Gün (Her eğitim günü, 9 saatir.)

Saat 10.00-19.00

Eğitim bedeli : 2600₺

Ön kayıt bedeli : 500₺

* Kayıt formunu doldurduktan sonra detaylar ile ilgili bilgilendirme için sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim yeri; SELFFIT STUDIO İZMİR

Açık adres ; Sahilevleri mah. Gürler cad. No: 230 Narlıdere

İletişim no ; 0 232 239 7958

  • Mucbir sebepler ve/veya Türkiye’nin değişen pandemi koşulları gereğince AAA eğitimi başka bir tarihe erteleme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Gerekli görüldüğü takdirde eğitimin belli bir bölümü Master tarafından online olarak verilir.
  • Eğitim sistemimizde , özel öğretim yöntemleri ve öğretme becerilerinin gelişmiş formatı ile 1on1 LTT  tekniği uygulanmakta olup 1 hamak 2 kişi tarafından kullanılır. LTT ( Learn, Teach,Train ) (Öğren,Öğret,Uygula )
  • Pandemi dönemi boyunca Covid-19 prosedürlerinin uygulanması zorunludur. HES KODU sorgulama ve maske kullanımı şarttır.
  • Eğitimden 1 hafta öncesi, sırası ve sonrasında ACME digital akademide oluşturulan kapalı grup üzerinden tüm bilgi paylaşımı yapılır. Sınav süreci ile ilgili tüm içerikler ve öğrenciden gelen cevapların kontrolleri sadece bu platform üzerinden yapılır. Aksilik halinde e-mail yolu ile iletişime geçilir.
  • Sertifika programlarımız da öğrenciler, eğitim bitirme tarihinden itibaren 15 gün içinde istenilen ödev ve çalışmaların teslim edilmesi halinde %85 başarı ile 1.kademe temel eğitime giriş sertifikasını kazanma hakkı elde eder. Air Arts Hammock 2 eğitimine giriş yapabilir. AAH_2 eğitimi sonrası 1. kademe eğitmenlik eğitimi tamamlanmış olmaktadır. Bu süreç içerisinde destek,soru,sorunlar ve içerik paylaşımları için ACME dijital akademimiz aktif şekilde hizmet verir.
  • Daha fazla detay ve içerik için S.S.S sayfamızı ziyaret edin.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page