top of page

Air Arts Team of Stars ✨

Herkese Açık·284 üye

AirArts Chakras & Elements atölye çalışmasında çakraların çalışma sistemini, ifade ettiklerini, eksik veya fazla yönlerini, enerji bedenimizdeki akışın fiziksel bedenimizdeki ifadelerini ve bu ifadelerin nasıl okunabileceğini öğreneceksiniz. Çakralar üzerine dizayn edilmiş HammockYoga sekans yöntemi ile kendinizin veya öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda enerji bedeni ile fiziksel bedeni arasındaki bağlantının nasıl düzenlenebileceğini öğreneceksiniz. Numeroloji analizine göre çakra sistemini ve boş çakra açma gereklilikleri ile bilinçli olarak nerelerden değer yarattığınızı kendiniz gözlemlemiş olacaksınız. Kaderimizdeki amaçlarımızı , gölge yanlarımızı öğrenirken bu rakamların pozitifinden işlevsel davranışlar sergilerseniz hayat elbette pozitif yaratımlar sunacaktır.

N
B
C
O

B
Selen Asena
ozlemalpak

Selen Asena

🚩ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

AirArtsHammockYoga Teacher Training International Europass Cardcert Certificate

- Web sitesi üzerinden yapılan kayıt bir eğitim değil, sadece online üzerinden talepleri toparlamak için özel olarak açılmış olan bir kayıt sayfasıdır.

- Kayıt sonrası ödeme için İban no gönderilmekte olup ayrıca gerekli olan belgeler; nüfus ön arka fotoğrafı, Cardcert kimlik kartı için çok düşük çözünürlüklü vesikalık fotoğraf , AirArts sertifika / sertifikaları

- 31 Aralık 2022 tarihine kadar kayıtlar alınmaktadır.

Selen Asena

AirArtsAcademy International Europass Cardcert Certificate


AirArtsAcademy eğitimleri hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,standartlarında, uluslararası tescillenmiş olup (EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT) aynı zamanda Cardcert Management Systems (belgelenme kapsamında) standardına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı, Cardcert Uluslararası Akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.


30 ARALIK 2022 öncesi geçmişe dönük AAH-YOGA 40TT / AntigravityTurkey Akreditasyon / AAH Modül 1&2 ( eski sistemdeki eğitimlerimizden her 2 modülüde tamamlamış olmak gerekmektedir ) eğitim programlarını aldıktan sonra staj ödevlerini başarı ile tamamlamış tüm mezunlarımızın EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT aynı zamanda Cardcert Management Systems kayıtlarının yapılabilmesi ve belgelendirmesi için 150TL ödeme alınmaktadır. Uzmanlık eğitimleri için ayrıca bir ödeme gerekmemektedir.


Selen Asena

Hakkında

Hoş geldiniz! Bu platform herkese açık olup tüm üyelerle ba...
Grup Sayfası: Groups_SingleGroup
bottom of page