top of page

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

​Hem bizim hem sizin güvenliğiniz açısından gizliliğinin korunması son derece önemlidir. Bu politika kullanım koşulları ile birlikte tarafınızdan sunulacak bilgiler, tarafımızdan işlenecek bilgilerin korunmasına ilişkindir. Bu kapsamda lütfen “Kullanım Koşulları” nı ve aşağıda yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Aşağıda yer alan bilgilendirme, hüküm ve koşullar kişisel bilgilerin korunması fikri ve sınai haklar ve bunlara ilişkin yasal düzenlemelere tabidir. Tarafınıza ait bilgileri depolayabilir ve işleyebiliriz, bu bilgiler; tarafınızca sitede yer alan formların doldurulması, ileride talep edebileceğiniz hizmetlere ilişkin form doldurulması sizinle iletişime geçebilmemiz için göndermiş olduğumuz yazışma irtibat adresleri, siparişleriniz için girmiş olduğunuz bilgiler ve siteye giriş çıkış bilgileriniz konum bilgileriniz weblogs ve diğer iletişim bilgilerinden oluşmaktadır. Ayrıca bilgisayarınız ve IP adresiniz, işletim sisteminiz ve tarayıcı tipinize ilişkin bilgileri reklamlarımız için toplayabiliriz. Aynı amaçla genel internet kullanımız ile ilgili olarak cookie kullanımıyla bilgi edinebiliriz. Bu durum sitenin geliştirilmesi ve daha kişisel hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olmaktadır. Siteyi kullanmanız halinde cookie kulanımına izin vermiş olmaktasınız. Siteyi kullanmak ve kişisel bilgilerinizi girmekle tarafınıza ait bilgilerin transfer depolama veya işlemeye tabi tutulacağını kabul etmiş olmaktasınız. Tarafınızca sunulacak bilgilerin yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca büyük bir gizlilikle korunacağını beyan ederiz. Ancak belirtmek isteriz ki internet kullanımı tamamen güvenli değildir. Kişisel bilgilerinizin korunması için mümkün olan en yüksek çabayı göstermemize karşın tarafınızca girilen bilgilerin güvenliğini bu kapsamda garanti edememekteyiz, söz konusu bilgilerin girilmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi aldığımızda yetkisiz erişimlerin engellenmesi için çok sıkı tedbirler uygulanacağını belirtmek isteriz.

Sizden aldığımız bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanacağız;

i. Sitemizin içeriğinin siz ve bilgisayarınız için en iyi şekilde sunumunu sağlamak.

ii. İzin vermiş olmanız halinde ürünlerimiz,hizmetlerimiz ve taleplerinize uygun olarak ilginizi çekebildiğni düşündüğümüz ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak tarafınıza bildirimde bulunulması.

iii. Yapmış olduğunuz alım ve siparişlerle ilgili olarak tarafınıza göndermekle yükümlü olduğumuz sözleşme ve bilgilendirmenin size ulaştırılabilmesi.

iv. Tercih etmeniz halinde,hizmetlerimizin interaktif özellikleri ile ilgili olarak katılımınızın sağlanması.

v. Sizi sitede yer alan hizmetlerde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendiririz.

Tarafınıza ait bilgileri, şirketleriniz, grup şirketleriniz, iştirakleriniz ile paylaşabiliriz. Ayrıca tarafınıza ait kişisel bilgileri aşağıda yer alan şartların varlığı halinde üçüncü kişiler ile de paylaşabiliriz.

i.Kişisel bilgilerinizin paylaşılmasını gerektirecek bir birleşme yada devralma işlemi olması halinde,

ii.Şirketimizin tüm varlıkları ile birlikte satılması halinde,

iii.Yasal bir zorunluluk olması halinde.

Bu hükümler başka şirket yada kuruluşlarla dolandırıcılığın engelenmesi ve kredi riskinin düşürülmesi amacı ile paylaşılabilir.

Bu Güvenlik ve Gizlilik Hükümleri Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası ilgili mevzuata tabi olup, ihtilaf halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Burada yer alan güvenlik ve gizlilik politikasında yapılacak değişiklikler bu sitede ilan edilecektir.

Saygılarımızla

AirArtsAcademy / MAMACADEMY Spor Dan.San ve Tic.Ltd.Şti.

bottom of page