top of page

AKADEMiK FAALiYETLERiMiZ

Keşif ve Öğrenme

Air Arts Academy çatısı altındaki dönüştürücü eğitim süreci, öğrencilerin hem sınıftaki hem sınıf dışındaki gelişimini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. ACME (Academic Dijital Meeting Environment) dijital akademi platformumuz ile her yeni gün, daha fazla gelişim sağlayacak yeni eğitsel ve sosyal durumlar deneyimleme fırsatlarıyla doldurulur. Eğitmenlerimiz, öğrenciler için güvenli ve açık bir ortam yaratarak etraflarındaki dünyayı keşfetmelerine rehberlik eder.

Akademik olarak eğitimlerimiz, yeni başlayan eğitmenler ile yetenek, deneyim ve bilgisini genişletmek isteyen profesyonel eğitmenler için hamak dünyasının kapısını açan yoğun bir atölyedir. Bir hamak kullanarak insanın işlevsel ve ruhsal niteliklerini geliştirmeye yönelik yöntemlerin teorik ve pratik çalışmalarının ardından, kişisel ve grup derslerinizi profesyonel olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Air Arts Academy zihin, beden ve ruh bütünlüğü gerektiren fitness ve yoga alanlarında sizin partnerinizdir. Hem kendi içsel yolculuğunuzu hem de eğitmenlik kariyerinizi geliştirirken bütüne hizmet eden her şeye ilham olmanız için sizinle çalışmaya sabırsızlanıyoruz.

AKADEMİK FAALİYETLER: Akademi
bottom of page