top of page

International Europass Cardcert Certificate

Uluslararası Europass Cardcert Sertifika Programı

Başlangıç: Neler Oluyor
indir (3).png
indir (2).png

EUROPASS NEDİR ? 

Avrupa Birliğinin hayat boyu öğrenmeyi desteklemeye, iş gücünün niteliğini ve verimliliğini artırılmaya yönelik politikaları doğrultusunda ortaya çıkan ve Avrupa Komisyonu tarafından yönetilen Europass, kariyer yönetimini ve yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen çevrimiçi bir platform aracılığıyla bireylere faydalanabilecekleri merkezi bilgi kaynakları ve web tabanlı araçlar sunar.  Yeterliliklerin aday ülkeler dâhil AB’de açıkça ve kolayca anlaşılmasını sağlamak ve bu sayede mezunların ve öğrencilerin istihdamını ve hareketliliğini arttırmak amacıyla Avrupa Parlamentosunun ve Konseyin yeterlilikler için tek bir saydamlık çerçevesi konusundaki 15 Aralık 2004 tarihli 2241/2004/EC sayılı Kararı ile EUROPASS (Avrupa Pasaportu) oluşturulmuştur. Europass dokümanları, Avrupa Birliği düzeyinde bir eğitim programına girmek isteyen veya iş arayan Avrupa vatandaşlarının gönüllü kullanımına açık ve sahip oldukları niteliklerini ve yeterliliklerini daha iyi göstermelerinde yardımcı olmak amaçlı yetkinlik ve yeterliliklerde şeffaflığı sağlayan bir dokümanlar klasörüdür.

Europass Sertifika Eki nedir?

Europass Sertifika Ekleri bir ülkede mesleğe yönelik olarak verilen eğitim içeriğinin üye ülkeler tarafından anlaşılabilmesini sağlayan tanımlamalardır. Europass Sertifikası mesleki yeterliliğin ve mesleğin faaliyet alanlarının özet bir açıklamasını içerir, böylelikle de mesleğe ilişkin olarak edinilen bilgi, beceri ve yetkinliklerin resmedilmesini sağlar. Sertifika Eki ayrıca alınan eğitimin süresine, şekline, seviyesine ve içeriğine dair ilave bilgiler de sağlar. Sertifika Eki orjinal sertifika yerine kullanılamaz, ancak edinilen yeterlilikleri ortaya koyduğu için ilgili makamların bu yeterlilikleri tanımalarına yardımcı olur. Europass Sertifika Eki bir eğitimin içerik ve yeterliliğini Avrupa'da standartlaşmış bir formatta ortaya koyar, böylelikle de yurtdışından başvuru yapmaya elverişli hale getirir.

AirArtsHammockYoga Teacher Training International Europass Cardcert Certificate

AirArtsAcademy eğitimleri hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, standartlarında, uluslararası tescillenmiş olup (EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT) aynı zamanda Cardcert Management Systems (belgelenme kapsamında) standardına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı, Cardcert Uluslararası Akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

AirArtsAcademy, AAH-YOGA 40TT TEMEL EĞİTİM / AirArtsHammockYoga Teacher Training staj dönemi sonrasında başarı ile tammalayan tüm öğrencilerimize uluslararası izlenebilirliğe sahip eğitim sertifikası ve Elektronik Sertifika vermekte olup,

Eğitim programlarımızın sonunda, resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı  (Cardcert İnternational Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılarımız, tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini (sertifika, eğitim belgesi, başarı belgesi, vb..  özgeçmiş cv, dil pasaportu, eğitim ve mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen europass hareketlilik, diploma eki, sertifika eki vb.) tek kartla tüm dünyada uluslararası sorgulama / izlenebilirliğini çevrimiçi ( online) sağlayarak, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyıp, kullanabileceklerdir.

30 ARALIK 2022 öncesi geçmişe dönük AAH-YOGA 40TT / AntigravityTurkey Akreditasyon / AAH Modül 1&2 ( eski sistemdeki eğitimlerimizden her 2 modülüde tamamlamış olmak gerekmektedir ) eğitim programlarını aldıktan sonra staj ödevlerini başarı ile tamamlamış tüm mezunlarımızın EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT aynı zamanda Cardcert Management Systems kayıtlarının yapılabilmesi ve belgelendirmesi için bir kereye mahsus 150TL ödeme alınmaktadır. Uzmanlık eğitimleri için ayrıca bir ödeme gerekmemektedir. Kayıt sonrası sizinle iletişme geçilecek olup, iban no gönderilecektir. Aynı zamanda gerekli olan belgeler; nüfus cüzdan ön ve arka fotoğrafı , kimlik kartı için çok düşük çözünürlükte vesikalık fotoğraf ve AirArts Sertifika / Sertifikalarınız WhatsApp üzerinden istenmektedir.

Kayıt ve belgelendirme için aşağıdaki linke tıklayınız;

https://www.airartsacademy.com/detaylar-ve-kay-t/europasscardcert-kayit

KAYIT SONRASI SERTİFİKA –EUROPASSCARD TESLİM SÜRESİ

Geçmişe dönük kayıtlar ya da 2023 sonrası katılımcıların eğitim ve sınav sonundaki performanslarına göre; eğitim belgesi (Mamacademy Spor Dan. San. LTD: ŞTİ ve AirArtsAcademy Onaylı ve Europass International Sertifikasyonlu) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (cardcert international certificate diploma accreditation card)  15 iş günü içerisinde kayıt sırasında belirttikleri adres bilgisine kargo/posta yolu ile (ulaşım bedeli karşı taraf ödemeli - sertifika sahibi) gönderilecektir. Aynı zamanda eğitim aldığınız stüdyodan da teslim alabilirsiniz.

 

BELGE SORGULAMA

Uluslararası Belge Sorgulama - Yöntem 1  :

www.cardcert.holdings  (web sitesine giriş )

> Online İşlemler > E Hizmet Portalı

> Uluslararası Belge Doğrulama (Vatandaşlık No >şifre ile giriş )

> Eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.

 

Uluslararası Belge Sorgulama - Yöntem 2  :

Entegre Kalite Mühendisliği Sertifika Programı sonrası eğitim belgesiyle birlikte verilen CARDCERT>EUROPASSCARD Elektronik sertifikanın üzerinde bulunan QR CODE un QR okuma programı indirilmiş internete bağlı akıllı cep telefonu ile okutulmasından dolayı cardcert accreditation sunucu ve yazılımına bağlanarak katılımcıya ait elektronik sertifika içine ve/veya yazılımına yüklenerek onaylanan eğitim belgesinin elektronik ortamda (JPG, PDF) görüntülenmesi.

KAYIP SERTİFİKA

Entegre Kalite Mühendisliği Sertifika Programı sonunda tarafınıza verilen kağıt eğitim belgesi (ingilizce) ve CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı  (cardcert international certificate diploma accreditation card) nın kaybolması durumunda yetkisiz kişilerin kullanımını önlemek için bloke/iptal edebilir, tekrardan temini için CARDCERT ACCREDITATION ☎ 444 6 094 kurumsal hizmet numarasından ulaşarak belge yenileme yapabilirsiniz.

 

bottom of page