top of page

HAVA SANATLARI AKADEMISI

Hamak Eğitmenlik Programı

Air Arts Academy, sayısız öğrencinin eğitimine, gelişimine ve büyümesine yardımcı olan zengin bir eğitim ortamı sunuyor. Benzersiz müfredatımız ve öğretim yöntemlerimiz sayesinde, öğrencilerimiz eğitim hayatlarında üst basamaklara çıkıyor ve geleceğe güvenle bakıyor.

Askı sistemiyle çalışılan ve bilinen tüm hamak egzersizlerini, fitness ekipmanlarını, eğitim ve rehabilitasyon yöntemlerini derinlemesine inceledik ve geliştirdik. Şimdi bu hedef doğrultusunda hamak disiplinine dair bütünüyle gelişmiş bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

 

Son yılların en gözde Yoga ve Fitness trendi Hamak disiplininde tam donanımlı eğitmen yetiştirmek ve kendine güvenen, yaratıcı, ilham olan ve tutkulu bu eğitmenlerin sürekli gelişimine katkıda bulunmak kuruluş amaçlarımız arasında yer almaktadır. Tam da bu nedenle kendimizi sadece eğitim veren bir kuruluş değil, eğitimin ve gelişmenin sürekli devam ettiği bir “Akademi” olarak konumlandırmayı tercih ediyoruz.

 

 

AKADEMİMİZ: Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin Yaşamını Zenginleştiriyor

Öğrencilerimizi hem sınıf içindeki hem de sınıf dışındaki eğitici deneyimlerle geliştirmek için çabalıyoruz. Air Arts Academy olarak misyonumuz; öğrencilerin engelleri aşmak ve tüm hedeflerini gerçekleştirebilmek için kendilerini güvende hissedecekleri bir ortam yaratmaktır. Yapabileceklerinin en iyisini yapmalarına yardımcı olmak için öğrencilerimize çeşitli fırsatlar sunuyor; bunun yanında eğlenmelerine de imkan tanıyoruz.

Eğitmenliğinizi özel kılacak olan eğitim programlarımız ile en üst düzeyde bilgi seviyesine sahip eğitmenlerin yaratılmasına katkıda bulunmak hedefimizdir. Akademimiz sürekli ve geliştirici eğitmen programları ve workshop, festival, inziva kampları ile bugün ve gelecekte hem kişisel hem profesyonel gelişiminizi desteklemeyi vaat etmektedir.

AKADEMİMİZ: Misyonumuz

FELSEFEMİZ

Önce Eğitim

Felsefemiz çok basit: Tüm öğrenme türlerini benimsemek ve sunmak. Tüm öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarına saygı duyuyoruz ve doğru rehberlik ve yönlendirmeyle herkesin başarılı olabileceğine inanıyoruz. Eğitim yaklaşımımız, öğrencilere geleneksel düşünceyi sorgulama ve akademik anlayışlarını özveri ve özgünlükle sürdürme konusunda güç veriyor.

İçeriklerini, en önemli prensibimiz olan güvenli egzersiz ilkeleri üzerine oluşturduğumuz eğitimlerimiz, Hamak disiplinindeki geleneksel tüm egzersiz repertuarının yanı sıra hareket bilimine ve alakalı disiplinlere ait son gelişmiş egzersizleri ve bilgileri de içermektedir.

 

Felsefemizde “bilgi” en büyük hazinedir ve sürekli gelişir, yenilenir. Bu nedenle çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ortam bir spor salonu veya spor merkezi değil bir “OKUL” dur.

AKADEMİMİZ: Felsefemiz
bottom of page