top of page
Etkinlik Bilgileri: Events

ANKARA / AAH-YOGA 40TT / MAYIS

4 gün 40 saat / Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi / Modül 1&2

Saat ve Yer

11 May 2024 09:00 – 19 May 2024 19:00

SPORTSOUND

Eğitim bilgileri & ücreti

AAH-YOGA 40TT / 11-12 & 18-19 MAYIS ( Detaylı açıklama için sayfayı aşağı kaydırınız. )

Eğitim saati 09:00-19:00

Eğitmen : SELEN KELECEK

Eğitim yeri; ANKARA / SPORTSOUND

Açık adres : Bağlıca, 1346. Sk. 18/A, 06790 Etimesgut/Ankara

İletişim no ; 0 543 723 14 29 / 0 544 715 99 93

Eğitim Bedeli: AAH-40TT kayıt ; 8450TL Nakit -  10140TL KDV'li / kayıt anında 1.taksit alınmakta olup 2 taksitte ödenebilmektedir.

Eğitim katılım şartı Daha önceden alınmış herhangi bir eğitim gerekliliği yoktur.

Kayıt sonrası whatsapp üzerinden iletişime geçilecek olup detaylar paylaşılacaktır.

AAH-YOGA 40TT Eğitmenlik Eğitimleri ile ilgili eğitim bedelleri:

* Eğitim programlarında (eğitimin ertelenmesi veya iptal olması da dahil) değişiklik yapma hakkı AirArtsAcademy olarak tarafımızca saklıdır.

* Ön kaydınız tamamlandıktan sonra geri kalan eğitim bedeli için son gün eğitim tarihinden 10 gün öncedir.

* Daha önceden AirArts Hammock MODÜL 1 eğitimini almış olanlar için; 4500 TL + KDV

* Daha önceden Mine Melek ile AntiGravityTurkey eğitmeni olup, AirArts eğitim programının akreditasyonu için ; 4500 TL + KDV

INTERNATIONAL EUROPASSCARCERT AIRARTSHAMMOCKYOGA- 40TT eğitim içeriği :

AAH-40TT  Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi ; hamak tekniğini profesyonel olarak öğrenmek isteyen, hamak eğitmenliğine hevesli olan, profesyonel hayatını ya da eğitmenlik kariyerini geliştirmek isteyen ve kendisi için hamak pratiğini güvenle uygulamak isteyen herkes için hamak dünyasının kapısını açan yoğun bir atölyedir. Daha önceden alınmış bir sertifika gereksinimi yoktur. AAH-40TT ile bir hamak kullanarak insanın işlevsel ve ruhsal niteliklerini geliştirmeye yönelik yöntemlerin teorik, anatomik ve pratik çalışmalarının ardından, hem kendi pratiğinizde ilerleyebilecek, hem de kişisel ve grup derslerinizi daha donanımlı eğitmenler olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitim içerik

 • Air Arts Hammock Yoga Method & ACME
 • İpek hamak ve hamak yoganın tarihçesi , AirArts Yerçekimsizlik prensipleri ,
 • Hamak disiplininin özel faydaları ve önemli sağlık hususları
 • Anatomi giriş , omurga, pelvic tilt ,core, anatomik düzlemler
 • Anterıor - posterıor kaslar ve görevleri , kasların rolleri ve eklem hareketleri
 • Anatomi hizalama referans noktaları
 • Core kasları, nefes diyafram, vagus siniri
 • Yerçekiminin üzerimizdeki negatif etkileri , Psoas / Ruh-beden-zihin bağlantısı
 • Özgün, etkin , donanımlı eğitmenlik ve genel soru-cevap
 • Nasıl öğreniriz , 4S kanunu , komut yöntemleri
 • Sekans şablonuna genel bakış , Etkili sekans yaratma teknikleri
 • Hazırlanan sekanslara birlikte bakış , genel soru-cevap

Pratik

 • Hamak boyu ayarlama teknikleri
 • Destek Yöntemleri
 • Temel - orta - ileri hareketler
 • Nefes , meditasyon, shavasana
 • 1on1 LTT / Birebir pratik
 • Grup Ders pratiği

* Eğitim saatleri 09:00-19:00 ' dur. 4 gün eksiksiz katılım gereklidir. Eğitim kitapçıkları ve tişörtler stüdyo buluşmasında dağıtılacaktır. Eğitimin ilk günü ACME dijital akademi üyeliğiniz başlatılacaktır. Bu üyelik ile Modül 1 hareketlerinin içerik ve videolarına sınırsız erişiminiz sağlanacaktır.

** Belli bir kontenjan mevcuttur.  Eğitim stüdyoları aynı zamanda staj okulu olarak hizmet vermektedir. Belirlenen tarihler ve saatler arasında eğitim aldığınız stüdyoda staj döneminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*** Hamilelik, glokom göz tansiyonu , yeni ameliyat, düşük veya yüksek tansiyon rahatsızlığı gibi durumlarda pratik yapılması uygun bulunmamaktadır. Bu konular ile ilgili bizimle iletişime geçiniz. Sağlık hususları ve daha fazlası için sık sorulan sorular sayfasını ziyaret ediniz.

Staj dönemi hakkında;

Sertifika programlarımızda öğrencilerimiz, eğitim bitirme tarihinden itibaren 15 gün içinde staj dönemine başlamaktadır. Staj döneminde teorik ve pratik ödevler mail üzerinden gönderilmektedir.Teorik ödevler alınan eğitimin içselleştirilmesi ve pekiştirilmesi ile ilgili genel tekrar içeren bir ödevden oluşmaktadır. Pratik ödev ise AAH-1 Başlangıç sekansının  video çekiminin mail üzerinden gönderilmesidir. ( Pratik ödev video içeriği için linke tıklayınız ;  https://www.airartsacademy.com/egitimler

Staj dönemini başarı ile tamamlayan mezunlarımıza verilecek olan AirArts Hammock Yoga Teacher Training Internatıonal Europass Cardcert Certificate hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız;

https://www.airartsacademy.com/europasscardcertcertificate

AAH-YOGA 40TT Eğitmenlik Eğitimleri ile ilgili önemli bilgilendirme:

-Satın alınan eğitim hizmeti , ödeme tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkı ile iade edilebilir.  İade ile ilgili talep AAA’ya mail yolu ile iletildiği takdirde değerlendirmeye alınıp , hizmet bedeli  30 gün içinde alıcının banka hesabına aktarılır. Eğitime son 20 gün kala cayma hakkı kullanılamamaktadır. 14 (ondört) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması durumu 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma Hakkının İstisnası” niteliği taşıdığından, 14 (ondört) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması ve Üye’nin Hizmet’I kullanması halinde bu durum 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler” kapsamında değerlendirileceğinden, ilgili hizmeti kullanması ile birlikte ALICI cayma hakkını kullanamayacaktır.

Eğitim programlarında (eğitimin ertelenmesi veya iptal olması da dahil) değişiklik yapma hakkı AirArtsAcademy olarak tarafımızca saklıdır.

AAH-YOGA 40TT Eğitimine kayıt yaptırdım. Ön kayıt/eğitim bedelinin tamamını ödedim. Eğitim iptali durumunda iade koşulları nelerdir?

-Satın alınan eğitim hizmeti , ilk taksit ödeme tarihinden itibaren 14 (ondört) gün iptallerde ödenen bedelin tamamı 30 gün içinde iade edilir. 20 gün ve daha az süre kalan iptallerde ön kayıt bedeli iade edilmez. 20 gün ve daha az süre kalan iptallerde eğitim bedelinin tamamı yatırılan durumlarda, ön kayıt harici geri kalan ödeme 45 gün içinde iade edilir. Eğitimin başladığı andan sonra iade işlemi yapılmaz. Ancak eğitim transferi yapılabilir. 

- Eğitim Transferi hakkında ; eğitim başladıktan sonra herhangi bir sebep ile eğitimi tamamlayamayan , Modül 2 haftasına katılamayan ya da eğitimden ayrılmak isteyenler, 3 ay içinde güncel eğitim bedelinin %40 ını yeniden ödeyerek aynı stüdyoda tekrar eğitime katılma hakkına sahiptir.( Etik kurallara aykırı davranışlar ve mücbir sebeplerle ile ilgili AirArtsAcademy eğitim transferi uygulama hakkını saklı tutar. ) ( Bu dönem arasında eğitim fiyatlarına zam gelme halinde aradaki fiyat farkıda ödenmektedir.)

- Staj dönemi hakkında ; staj dönemi ile ilgili son teslim tarihi itibari ile ödev teslimi yapmayan öğrencilerimizin Europasscard başvurusu askıya alınacak olup, 3 ay içerisindeki yeni bir eğitimde,  4. güne katılımı zorunludur.

- Eğitimi tamamlama hakkında ; 6 ay içerisinde eğitim tamamlamayan ya da staj dönemini tamamlamayan öğrencilerimizin ACME digital akademi üyeliği erişime kapatılacaktır. Herhangi bir uzmanlık eğitimine katılımı mümkün olmamaktadır. Eğitimi tamamlayabilmek için 6 ay içinde güncel eğitim bedelinin %80 nini  ödeyerek eğitime katılma hakkına sahiptir.  ( Bu dönem arasında eğitim fiyatlarına zam gelme halinde aradaki fiyat farkıda ödenmektedir.)

Sorularınız için iletişim hattımız; 0 546 739 53 45

E-mail ; airartsacademy@gmail.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page