top of page
Etkinlik Bilgileri: Events

ANKARA /AAH_1

Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi MODUL 1

Saat ve Yer

02 Tem 2021 10:00 – 03 Tem 2021 19:00

SPORTSOUND, Bağlıca, 1346. Sk. 18/A, 06790 Etimesgut/Ankara, Türkiye

Eğitim bilgileri & ücreti

AIR ARTS HAMMOCK_MODUL 1 

Hamak disiplinine ilk giriş eğitimi; herkese açık olup sonraki tüm eğitim programları için temeldir. AA Metod Hamak disiplini ile ilgili genel bilgileri, yerçekimsizlik ilkelerini, destek yöntemlerini, sağlık hususlarını, hamak kurulumu,bakımı , 1.kademe hamak eğitmenlik giriş bilgilerini, ve güvenli şekilde yapılacak olan temel sekansı içermektedir. Bu eğitim , hem hevesli fitness,pilates,yoga vb… eğitmenlerine, hem hamak disiplinin de eğitmenlik yolunda ilerlemek isteyenlere hem de kendi pratiğinde gelişmek isteyen tüm hamak severlere hitap etmektedir.

Eğitim içeriği;

- AAA Metod

- Havada İpeklerin Tarihi

- Havada Yoganın Tarihi

- Anatomiye Giriş

- AA Hamak Prensipleri

- Öğretme, Öğrenme Becerileri ve Destek Yöntemleri

- AA Hamak Özellikleri

- Oda Kurulumu ve Bakım

- AA Metod Hamak disiplini ve özel yararları

- Önemli Sağlık Hususları

- Hamak Boyu Pozisyonları

- Hamak Kullanım Yöntemleri

- AAH_1 Order

- Nefes-Meditasyon-Dinlenme

- Özgün,Etkin ve Donanımlı Eğitmenlik

Eğitim bilgileri;

Eğitim tarihi; 3-4 TEMMUZ

Süre  2 Gün (Her eğitim günü, 9 saatir.)

Saat 10.00-19.00

Eğitim bedeli : 2600₺

Kayıt bedeli : 200₺

Eğitim yeri; SPORTSOUND / ANKARA

Açık adres ; Bağlıca, 1346. Sk. 18/A, 06790 Etimesgut

İletişim no ; 0 544 715 99 93

  • - Eğitim sistemimizde , özel öğretim yöntemleri ve öğretme becerilerinin gelişmiş formatı ile 1on1 LTT  tekniği uygulanmakta olup 1 hamak 2 kişi tarafından kullanılır. LTT ( Learn, Teach,Train ) (Öğren,Öğret,Uygula )
  • - Pandemi dönemi boyunca Covid-19 prosedürlerinin uygulanması zorunludur. HES KODU sorgulama  şarttır.
  • - Eğitimden 1 hafta öncesi, sırası ve sonrasında ACME digital akademide oluşturulan kapalı grup üzerinden tüm bilgi paylaşımı yapılır. Aksilik halinde e-mail yolu ile iletişime geçilir.
  • - ACME'ye giriş için web sitemizde https://www.airartsacademy.com/acme sayfasını ziyaret ediniz. Mobil uygulamayı telefonunuza indiriniz.
  • - Mucbir sebepler ve/veya Türkiye’nin değişen pandemi koşulları gereğince AAA eğitimi başka bir tarihe erteleme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Gerekli görüldüğü takdirde eğitimin belli bir bölümü Master tarafından online olarak verilir
  • -Sertifika programlarımız da öğrenciler, eğitim bitirme tarihinden itibaren 15-30 gün içinde stay dönemine başlamaktadır. Staj dönemi sonunda %85 başarı ile başlangıç seviyesi hamak eğitmenliğini bitirmiş olup AAH_1 sertifikasını kazanma hakkı elde eder. Bu süreç içerisinde destek,soru,sorunlar ve içerik paylaşımları için ACME dijital akademimiz aktif şekilde hizmet vermektedir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page