top of page
Etkinlik Bilgileri: Events

ANKARA / AAH-YOGA 40TT / EKİM

4 gün 40 saat / Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi / Modül 1&2

Saat ve Yer

07 Eki 2023 09:00 – 15 Eki 2023 19:00

SPORTSOUND

Eğitim bilgileri & ücreti

AAH-YOGA 40TT / 7-8 & 14-15 EKİM ( Detaylı açıklama için sayfayı aşağı kaydırınız.)

Eğitim saati 09:00-19:00

Eğitmen : SELEN KELECEK 

Eğitim yeri; ANKARA / SPORTSOUND

Açık adres : Bağlıca, 1346. Sk. 18/A, 06790 Etimesgut/Ankara

İletişim no ; 0 543 723 14 29 / 0 544 715 99 93

Eğitim Bedeli: AAH-40TT kayıt ; 8280 TL - Nakit ödeme indirimi ile 6900 TL

KDV dahil 2 taksit ödeme : ( Kayıt esnasında 1.taksit 5280 TL / Eğitime en geç 10 gün kala 2.taksit 3000 TL )

Nakit olarak 2 taksit ödeme : ( Kayıt esnasında 1.taksit 3900 TL / Eğitime en geç 10 gün kala 2.taksit 3000 TL )

Kayıt sonrası whatsapp üzerinden iletişime geçilecek olup detaylar paylaşılacaktır.

AAH-YOGA 40TT Eğitmenlik Eğitimleri ile ilgili eğitim bedelleri:

* Eğitim programlarında (eğitimin ertelenmesi veya iptal olması da dahil) değişiklik yapma hakkı AirArtsAcademy olarak tarafımızca saklıdır.

*Ön kaydınız tamamlandıktan sonra geri kalan eğitim bedeli için son gün eğitim tarihinden 10 gün öncedir.

* Daha önceden AirArts Hammock MODÜL 1 eğitimini almış olanlar için; 4740 TL - Nakit ödeme indirimi ile 3950 TL

* Daha önceden Mine Melek ile AntiGravityTurkey eğitmeni olup, AirArts eğitim programının akreditasyonu için ; nakit indirimli 3500TL'dir.

INTERNATIONAL EUROPASSCARCERT AIRARTSHAMMOCKYOGA- 40TT eğitim içeriği :

AAH-40TT  Temel Hamak Eğitmenlik Eğitimi ; hamak tekniğini profesyonel olarak öğrenmek isteyen, hamak eğitmenliğine hevesli olan, profesyonel hayatını ya da eğitmenlik kariyerini geliştirmek isteyen ve kendisi için hamak pratiğini güvenle uygulamak isteyen herkes için hamak dünyasının kapısını açan yoğun bir atölyedir. Daha önceden alınmış bir sertifika gereksinimi yoktur. AAH-40TT ile bir hamak kullanarak insanın işlevsel ve ruhsal niteliklerini geliştirmeye yönelik yöntemlerin teorik, anatomik ve pratik çalışmalarının ardından, hem kendi pratiğinizde ilerleyebilecek, hem de kişisel ve grup derslerinizi daha donanımlı eğitmenler olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitim içerik

 • Air Arts Hammock Yoga Method & ACME
 • İpek hamak ve hamak yoganın tarihçesi , AirArts Yerçekimsizlik prensipleri ,
 • Hamak disiplininin özel faydaları ve önemli sağlık hususları
 • Anatomi giriş , omurga, pelvic tilt ,core, anatomik düzlemler
 • Anterıor - posterıor kaslar ve görevleri , kasların rolleri ve eklem hareketleri
 • Anatomi hizalama referans noktaları
 • Core kasları, nefes diyafram, vagus siniri
 • Yerçekiminin üzerimizdeki negatif etkileri , Psoas / Ruh-beden-zihin bağlantısı
 • Özgün, etkin , donanımlı eğitmenlik ve genel soru-cevap
 • Nasıl öğreniriz , 4S kanunu , komut yöntemleri
 • Sekans şablonuna genel bakış , Etkili sekans yaratma teknikleri
 • Hazırlanan sekanslara birlikte bakış , genel soru-cevap

Pratik

 • Hamak boyu ayarlama teknikleri
 • Destek Yöntemleri
 • Temel - orta - ileri hareketler
 • Nefes , meditasyon, shavasana
 • 1on1 LTT / Birebir pratik
 • Grup Ders pratiği

* Eğitim saatleri 09:00-19:00 ' dur. 4 gün eksiksiz katılım gereklidir. Eğitim kitapçıkları ve tişörtler stüdyo buluşmasında dağıtılacaktır. Eğitimin ilk günü ACME dijital akademi üyeliğiniz başlatılacaktır. Bu üyelik ile Modül 1 hareketlerinin içerik ve videolarına sınırsız erişiminiz sağlanacaktır.

** Belli bir kontenjan mevcuttur.  Eğitim stüdyoları aynı zamanda staj okulu olarak hizmet vermektedir. Belirlenen tarihler ve saatler arasında eğitim aldığınız stüdyoda staj döneminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*** Hamilelik, glokom göz tansiyonu , yeni ameliyat, düşük veya yüksek tansiyon rahatsızlığı gibi durumlarda pratik yapılması uygun bulunmamaktadır. Bu konular ile ilgili bizimle iletişime geçiniz. Sağlık hususları ve daha fazlası için sık sorulan sorular sayfasını ziyaret ediniz.

Staj dönemi hakkında;

Sertifika programlarımızda öğrencilerimiz, eğitim bitirme tarihinden itibaren 15 gün içinde staj dönemine başlamaktadır. Staj döneminde teorik ve pratik ödevler mail üzerinden gönderilmektedir.Teorik ödevler alınan eğitimin içselleştirilmesi ve pekiştirilmesi ile ilgili genel tekrar içeren bir ödevden oluşmaktadır. Pratik ödev ise AAH-1 Başlangıç sekansının  video çekiminin mail üzerinden gönderilmesidir. ( Pratik ödev video içeriği için linke tıklayınız ;  https://www.airartsacademy.com/egitimler

Staj dönemini başarı ile tamamlayan mezunlarımıza verilecek olan AirArts Hammock Yoga Teacher Training Internatıonal Europass Cardcert Certificate hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız;

https://www.airartsacademy.com/europasscardcertcertificate

AAH-YOGA 40TT Eğitmenlik Eğitimleri ile ilgili önemli bilgilendirme:

-Satın alınan eğitim hizmeti , ödeme tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkı ile iade edilebilir.  İade ile ilgili talep AAA’ya mail yolu ile iletildiği takdirde değerlendirmeye alınıp , hizmet bedeli  30 gün içinde alıcının banka hesabına aktarılır. Eğitime son 20 gün kala cayma hakkı kullanılamamaktadır. 14 (ondört) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması durumu 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma Hakkının İstisnası” niteliği taşıdığından, 14 (ondört) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması ve Üye’nin Hizmet’I kullanması halinde bu durum 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler” kapsamında değerlendirileceğinden, ilgili hizmeti kullanması ile birlikte ALICI cayma hakkını kullanamayacaktır.

Eğitim programlarında (eğitimin ertelenmesi veya iptal olması da dahil) değişiklik yapma hakkı AirArtsAcademy olarak tarafımızca saklıdır.

AAH-YOGA 40TT Eğitimine kayıt yaptırdım. Ön kayıt/eğitim bedelinin tamamını ödedim. Eğitim iptali durumunda iade koşulları nelerdir?

-Satın alınan eğitim hizmeti , ilk taksit ödeme tarihinden itibaren 14 (ondört) gün iptallerde ödenen bedelin tamamı 30 gün içinde iade edilir. 20 gün ve daha az süre kalan iptallerde ön kayıt bedeli iade edilmez. 20 gün ve daha az süre kalan iptallerde eğitim bedelinin tamamı yatırılan durumlarda, ön kayıt harici geri kalan ödeme 45 gün içinde iade edilir. Eğitimin başladığı andan sonra iade işlemi yapılmaz. Ancak eğitim transferi yapılabilir. Eğitim başladıktan sonra herhangi bir sebep ile eğitimi tamamlayamayan/ayrılmak isteyenler, 1 yıl içinde güncel eğitim bedelinin %25’ini yeniden ödeyerek aynı stüdyoda tekrar eğitime katılma hakkına sahiptir.( Etik kurallara aykırı davranışlar ve mücbir sebeplerle ile ilgili AirArtsAcademy eğitim transferi uygulama hakkını saklı tutar. )​

Sorularınız için iletişim hattımız; 0 546 739 53 45

E-mail ; airartsacademy@gmail.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page